Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)

Websitemize üye olduktan sonra yapmanız gereken tek şey talep ettiğiniz proxy miktarını girerek sipariş vermek. Ardından ödeme yöntemi seçerek proxy alabilirsiniz. Kredi kartı ile yaptığınız tüm siparişler 1-2 dakika içerisinde otomatik olarak teslim edilmektedir.
Kredi kartı ile yapılan ödemelerde teslimatlarımız anında yapılmaktadır. Havale/ETF ve diğer ödeme yöntemlerini kullanmanız durumunda işlem onay süresi yaklaşık 30 dakikadır.
Online olarak v1Proxy Online Ping Testi uygulamasını kullanarak ping testi yapabilirsiniz.
Evet, bizden aldığınız proxyleri kötü amaçlı (hack, saldırı vb. ) kullanmadığınız sürece tüm proje ve websitelerinizde kullanmanız mümkün.
Gerekli olan yazılımı aşağıdaki linklerden veya openvpn.net web sitesinden indirebilirsiniz.


                   
IPV4, internet aleminin ilk protokol sürümüdür. Teknik bilgilerini anlatmamız durumunda makale yazmamız gerekecektir. Kısaca açıklayacak ve IPV6 ile kıyasayacak olursak, özel bir ip adresidir. IPV6'nın aksine sürekli değişkenlik gösteren subnetlerden oluşur. IPV6'larda bu durum böyle değildir.
IPV6'lar genellikle tek bir ip adresinden oluşur. Bu protokolde sadece portlar değişkenlik gösterir, ip adresi genellikle değişmez. IPV4'e kıyasla daha ekonomik olmasının nedeni budur.
2020-2024 V1Proxy © Copyright ® All Right Reserved