Hızlı VPN Satın Al

Süper VPN Premium 1 Ay


Premium VPN


* NO LOG
* 1 GBPS Network

Satın Al 14.99
AYLIK

Süper VPN Premium 1 Yıl


Premium VPN


* NO LOG
* 1 GBPS Network

Satın Al 99.9
YILLIK
 


VPN Nedir?

VPN, Sanal Özel Ağ anlamına gelir ve internet kullanıcılarının ister internette ister ofis gibi yerlerde iki veya daha fazla farklı ağ arasında güvenli bir şekilde veri göndermesine olanak tanıyan bir bağlantı türüdür. Sanal özel ağ, kullanıcıların aynı anda başka bir ağda anonim olarak gezinmelerine izin verirken, kullanıcıların genel veya paylaşılan bir ağa bağlanmasına olanak tanır. VPN’ler aracılığıyla internette yapılan aramalarda kullanıcılar görülmez olur ve bu sayede kimlik, veri hırsızlığı tehtiti minimumuma düşürülür.

Neden VPN kullanmalıyız? VPN’in avantajları nelerdir?

VPN, temel olarak, verilerinizi dünyadaki çeşitli sunucu konumlarından gizleyerek, sisteminizi internetteki yetkisiz üçüncü şahıslardan (hackerlardan) gizleyerek ağınızın güvenliğini artıran bir şifreleme aracıdır. Sunucu konumlarının yalnızca, verilerinizin optimum güvenliğini sağlamak için 128 bit şifreleme ve gelişmiş kimlik doğrulama teknikleri gibi gerekli tüm şifreleme yöntemlerini sağlayan uygun bir VPN hesabıyla kullanılması gerekir. İnternet ortamında güvende olmak, bilgilerinizin çalınmasını engellemek ve sizin ülkenize kapalı olan web sitelerini ziyaret etmek istediğinizde VPN kullanmalısınız.

Pek çok kişi VPN kullanmanın zararlı olabileceğini düşünmektedir fakat VPN kullanmak kesinlikle faydalı ve sizin güvenliğinizi arttıran bir araçtır. VPN hizmetini neden kullanmanız gerektiğine dair birçok neden var, ancak sadece güvenlik yönünü tartışacak olursak, bunun zararlı olduğunu düşünmüyoruz. VPN esas IP adresinizi gizler ve bu sayede, sizin veya hiç kimsenin bilgisayarınıza erişememesini sağlayabilirsiniz, ki bu kesinlikle imkansız olacaktır. Bunları göz önünde bulundurarak, internette gezinmenizin son derece güvenli ve emniyetli olacağından emin olabilirsiniz. Birçok kişi, sosyal ağ siteleri vb. gibi belirli bir ücret ödemelerini gerektiren web sitelerine erişmek için VPN kullanıyor ve bu sitelerin güvenilir bir sistemde çalıştığı doğrudur, ancak bu istediğiniz web sitelerini hiç ziyaret edemeyeceğiniz anlamına gelmez. Tek yapmanız gereken internet ayarlarınızı normal IP'niz yerine vpns kullanacak şekilde değiştirmek ve bu sayede istediğiniz web sitesini ziyaret edebilirsiniz. VPN kullanmanız sizin ve ağ güvenliğinizi internette gizlemek ve güvenliğinizi arttırmak için kullanılır. VPN kullandığınızda internet ortamındaki IP adresiniz geçici süreliğine değişir ve gerçekte kullandığınız IP adresi gizli bir şekilde saklanır. Bu sayede 3.taraf kişilerin size doğrudan ya da bağlı olduğunuz ağ üzerinden saldırma olanaklarını tamamen sıfırlar.

2020-2023 V1Proxy © Copyright ® All Right Reserved